Koncerty

21.08.2018 – Sangre de Muerdago (Galicia, Španělsko)

Druhým koncertem, se kterým vytáhneme v létě paty z MINI bude SANRE DE MUERDAGO. Ti se po několika letech vracejí zpět do Olomouce se svým temným, smutným folkem. Kdo kdy Sangre viděl, potvrdí že se jedná o velice silný zážitek !!

Olomouc, Letní kino
Více info: ZDE

27.08.2018 – Life Scars (PL) + BASTARD INSTINKT (CZ)

Life Scars (PL) – Deset let, tři alba a mnoho koncertů na krku, mimo jiné tour po Grúzii, Arménii a Ázerbajdžánu. Politický hardcore punk a pocta klasickým polským kapelám jako Post Regiment, Trompka Pompka atd. v podání lidí, které můžete znát ze smeček jako All Day Hell, Social Crisis, či díky jejich aktivitám kolem bývalého squatu Zakaźny nebo labelu Up The Punx!
lifescars.bandcamp.com

Olomouc – SF MINI
Více info: FB akce nebo ZDE.

12.9.2018 Decultivate (CZ) + Ostra Torn (Israel) – Olomouc, Letní kino

Po necelém roce se do Olomouce vrací Decultivate se svým rychlým, chaotickým i temným pojetím hardcoru. Bývají přirovnávaní ke Converge nebo Cursed, ale nečekej žádnou nudnou kopii. Připrav se na úderný set a mezitím dávej novou desku, která vyšla na Pushteek!

Společně s Decultivate přijedou i Östra Torn z Izraele, kteří představí svůj temný hardcore/crust. Kapel z tohoto koutu světa k nám moc nejezdí, tak neváhej.

Celá akce proběhne v kobce v areálu letního kina, díky Klid v ruchu.

Místní skejťáci nedávno postavili v kobce skejtové překážky, takže je samozřejmě v plánu všechno propojit se skejtovačkou.

Super kapely, přijemné prostředí letňáku, občerstvení z baru i grilu Klid v ruchu (mají i vege jídlo), pár kámošů a kámošek, skejtovačka.. zní to jako ideální plán na večer uprostřed babího léta.

decultivate.bandcamp.com
ostratorn.bandcamp.com

Olomouc, Letní kino
Více info: FB akce nebo ZDE.

17.09.2018 – Andy the Doorbum (USA) – místo bude upřesněno

21.09.2018 – Drom (CZ) – Olomouc – SF MINI

8.10.2018 SLØGA + Goat Metamorphosis – SF MINI

14.10.2018 – Greynbownes (CZ) + November Might Be Fine (PL)

19.10.2018 – Atomck (UK) + Hibakusha (CZ)

08.11.2018 – August Landmesser (PL) + Hanako (PL) – Olomouc – SF

Více na: // SF MINI FB