Koncerty

// PROSINEC 2018

17.12.2018 // Olomouc – SF MINI
Storm(o) (IT) + Ichi Banzai (CZ)

Storm(o) – Po několika letech se vrací do Olomouce. Emo/hardcore/violence na Adagio 830 pro fanoušky Loma Prieta nebo třeba Ampere.
stormo.bandcamp.com
cvltnation.com/premiere-streming-stormo-ere

Ichi Banzai – nová parta z okolí Přerova a jejich první koncert. Nahrávka se chystá, ale z toho co jsme měli možnost slyšet se jedná emo/punk rock s odkazem k FLYING ENTERPRISE.

Postea – východočeští Postea. Hc/punk.
postea.bandcamp.com

FB link ZDE.
INFO: ZDE.

// 2019

11.1.2019 // Olomouc – SF MINI
Thanx (CZ) + Zabloudil(a) (CZ)

ThANX – je poměrně mladá kapela ostřílených bardů, kteří mají kořeny hluboko v 80´s letech. Výčet kapel ve kterých aktivní či minulí členové kapely hráli je obrovský. Z těch zásadních to jsou Michael’s Uncle, Kritická situace, Už jsme doma. Hudebně pak nemůžeme čekat nic jiného než 80´s HC/Punk
bandzone.cz/thanxnewhctherapy

Zabloudil(a) – lokální noise, dnes opět v původní sestavě, která to žene už od 87 roku. Na místní ale i světové scéně není třeba představovat.
zabloudila.bandcamp.com

FB link ZDE.
INFO: ZDE.

6.2.2019 // Olomouc – SF MINI
ZAHRADA (NL) + PRACH (SK)

Zahrada – relativně nová kapela z Holandského Nijmegenu, kde najdete jeden z nejhezčích squatů v Evropě. Nová ale berte z rezervou, protože je složená s ostřílených hrážů a hráčky. Lidi ze Zahrada hráli v Zegota (ano té americké kapely, která ovlivnila celou generaci anarcho/hc kids), Lawine, Landverraad. Ze všech těch jmenovaných kapel se Zahrada přibližují nejvíce asi Zegota mixlých s Dinosaur Jr. Tedy čekejte tvrdý ale zároveň melodický alternativní rock.
zahrada.bandcamp.com

Prach – Dašu fon Flašu znají snad všichni. Ať už to v jeho sólové tvorbě, nebo v již nefungujících Rubanisko. Prach je nová kapela ve které hraje na basu a zpívá. Post/punk/rock
burinarecords.bandcamp.com

FB link ZDE.
INFO: ZDE.

Více na: // SF MINI FB