Aktuální koncert

Lucifer Efekt (Rožnov) & Chorobopop (Rožnov) & Skovka (Hostkovice)

Tento koncert bude něco jako VRAH Tribude. Po karanténě jsme se nakonec rozhodli koncert přesunout na naši domovskou SF MINI !

Chorobopop – Pocházejí z Vraha a v sestavě jsou 3/4 Telefonu. Hrají melodický a místy melancholický post-punk s charismatickým Ctibem za kytarou a mikrofonem.
https://chorobopop.bandcamp.com/

Lucifer Efekt – kdyby jsme dali dohromady členy LE a Chorobopop, vznikly by kapely jako Complicite Candide, Telefon nebo Cat Head. A právě rukopis Ándrého Bhópála aka Fekála, tedy kytaristy LE a Co-Cy je na Rožnovském punku tak silně znát
https://luciferefekt.bandcamp.com/

Původně jsme měli domluvené Innoxia Corpora, která jde ale nakonec do studia a tak začínáme hledat třetí kapelu. A nebo taky ne. Přijede Martin Valášek s Malárií ? Bude Falafel ? Povedeme diskuze o všem až do rána ?uvidíme.

 

FB: https://www.facebook.com/events/3038733386161931/

SF MINI info:
Tramvaj: zastávka Pionýrská
Adresa: Brněnská 110/49

Prostor najdete za vrátnicí areálu, v levém rohu na levé straně. Na bráně i na vratech najdete cedule.

Prosíme pokud přijedete autem, parkujte venku mimo areál. Vzhledem k tomu, že v areálu jsou další firmy, výrazně prosíme, netoulejte se po areálu. Prostory mini a před jsou dostatečně velké. V areálu udržujte pořádek a na záchody choďte dovnitř a nekonejte potřebu někde za rohem. Chceme prostor udržet co nejdéle a pokud vám na tom také záleží, dodržujte tato základní pravidla. Většina problémů vždy vznikala a vzniká přesně z takovýchto banalit. Díky!Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *