Aktuální koncert

27.4.2019 // Olomouc – SF MINI – fb událost
Bright Light (hardcore, Pl) + Empty Hall Of Fame (hardcore, CZ) + Damato (blackened hardcore, SK)


Bright Light – hardcore z Poska ovlivněný kapelama jako jsou Chain of Strenght, The First Step nebo Mindset. Loni jste je mohli vidět v Brně nebo na Žižkovské noci.
https://brightlight.bandcamp.com/

Empty Hall of Fame – jsou po více jak půl roční pauze, která byla způsobena výměnou bubeníka, zase zpět. Protože jsou to lokální SF MINI kapelou, při skejtování a pingpongu jsme odposlechli ze zkušebny nové songy, které jsou zpívané v Češtině.
https://emptyhalloffame.bandcamp.com/

Damato – blackened hardcore ze Slovenska na dva vokály. V sestavě najdeme členy Cheap Talk nebo Citadel. Zatím bez nahrávky, ale odposlechnout můžete z videa. Inspirace z kapel jako Negative Standards, Totem Skin a dalších z celé vlny moderního temného hardcore.
https://www.youtube.com/watch?v=y3y-cHI22Go

FB: https://www.facebook.com/events/361546307779474/

http://sfmini.musicforliberation.com/

SF MINI info:
Tramvaj: zastávka Pionýrská
Adresa: Brněnská 110/49

Prostor najdete za vrátnicí areálu, v levém rohu na levé straně. Na bráně i na vratech najdete cedule.

Prosíme pokud přijedete autem, parkujte venku mimo areál. Vzhledem k tomu, že v areálu jsou další firmy, výrazně prosíme, netoulejte se po areálu. Prostory mini a před jsou dostatečně velké. V areálu udržujte pořádek a na záchody choďte dovnitř a nekonejte potřebu někde za rohem. Chceme prostor udržet co nejdéle a pokud vám na tom také záleží, dodržujte tato základní pravidla. Většina problémů vždy vznikala a vzniká přesně z takovýchto banalit. Díky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *